Rommelag

Blow-Fill-Seal (BFS) teknolojisinin yaratıcısı olan rommelag®, kapalı sistem aseptik üretim ve dolum makinaları ile dünya çapında sektör lideridir.

İnnovatif yaklaşım ile bottelpack® Blow-Fill-Seal makinelerinin ve alt-sistemlerinin tasarımı sürekli geliştirilir. Sonuç, kullanım kolaylığı sağlayan, en düşük yıpranma payına, en yüksek proses tekrarlanabilirliği ve güvenilirliğine sahip, yani Sağlık Otorite'lerinin tüm güncel farmasötik regülasyonlarını karşılayan bir ürün olarak alınır.

Temel ürün olan bottelpack® BFS Makineleri ve yanısıra İnfüzyon (serum) Kapak Kapama Makineleri, Yüksek Voltaj Sızdırma Kontrol Makineleri ve In-Line Downstream ekipman rommelag® tarafından kullanıma sunulur.

Grubun sahip olduğu fason üretim tesisleri güncel GMP standartlarına göre üretim yapar ve ürünleri tüm dünyaya ihrac edilir.

İlaç sanayiinin büyük uluslararası firmalarının sürekli yükselen kalite talepleri geliştirieln stratejiler ve sürekli gelişim ile karşılanır. Paketleme sisteminin tasarımından kesintisiz üretim sağlayan down-stream ekipmana kadar tüm aşamalarda kullanılan adım adım ürün geliştirme rommelag® 'ın bu alanda öncü sistem sağlayıcısı konumunu pekiştirmektedir.

Dünya çapında 70'i aşkın ülkede yer alan ofis ve temsilcilik ağı ile satış ve satış sonrası servis ağı desteklenmektedir.

www.rommelag.com

HABERLER

Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1 Client 1

Copyright © 2016 MTM LİMİTED | Her hakkı saklıdır.

  • |